Umenie, šport a rekreácia
ENDURO HAVRAN PIEŠŤANY
Činnosti športových klubov
- Sídlo
- Piešťany
- Od roku
- 2003
- IČO
- 37 844 890
ENDURO HAVRAN PIEŠŤANY
Občianske združenie
- Sídlo
- Dominika Tatarku 2, 921 01 Piešťany
- Na trhu od
- 2. mája 2003
- IČO
- 37 844 890
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 93.12)
- Činnosti športových klubov
Organizácia v číslach
- 23
- rokov na trhu
- 2003
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte ENDURO HAVRAN PIEŠŤANY
Organizácia ENDURO HAVRAN PIEŠŤANY má sídlo na adrese Dominika Tatarku 2, 921 01 Piešťany. Zapísaná je od 2. mája 2003 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti športových klubov“ (93.12). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad camping, caravan, motorizmus.
Základné údaje
- Obchodné meno
- ENDURO HAVRAN PIEŠŤANY
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 37 844 890
- Dátum vzniku
- 2. mája 2003
- Sídlo
- Dominika Tatarku 2, 921 01 Piešťany
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-21605
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 93.12)
- Činnosti športových klubov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa ENDURO HAVRAN PIEŠŤANY zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Camping, caravan, motorizmus
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli ENDURO HAVRAN PIEŠŤANY?
Sídlo je na adrese Dominika Tatarku 2, 921 01 Piešťany.
Čím sa ENDURO HAVRAN PIEŠŤANY zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti športových klubov“ (93.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: camping, caravan, motorizmus.
Aké je IČO – ENDURO HAVRAN PIEŠŤANY?
IČO je 37 844 890.
Kedy vznikla ENDURO HAVRAN PIEŠŤANY?
Vznik: 2. mája 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Dominika Tatarku 2 921 01 PiešťanyRegistrový súd: MV SR
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.